Ułatwienia dostępu

Arka wszyskich świętych

Spektakl zachowany w konwencji średniowiecznego widowiska jarmarcznego. To zabawna, wzruszająca i poetycka opowieść dla całej rodziny.

O smoku znad Wisły

Historia dwóch kupców – Wierzby i Kasztana, którzy oprócz zaplatania koszy z wikliny "plotą" zasłyszane podczas swych podróży ciekawe historie i legendy.

Podaj cegłę

Spektakl o dziecięcej fantazji. I choć bohaterami są dorośli to właśnie młodzi widzowie dodają tego co najważniejsze w tej niezwykłej opowieści.

Najprawdziwszy skarb

Zabawna opowieść mówiąca o przygodach pirackiej załogi w poszukiwaniu skarbu. Jest to historia przyjaźni pod płaszczykiem pirackiej bandery.

Królik z kapelusza

Gdzie w tym roku trafi wędrowny magik wraz ze swym zespołem? W zanadrzu ma wiele sztuczek. A podczas finałowego numeru wyciągnie ze swego kapelusza królika.

Czyja to walizka

Co kryje tajemnicza walizka, która nagle pojawiła się na scenie? Tego chcą dowiedzieć się bohaterowie spektaklu. To przezabawna historia pełna iluzji i magii.

Mikołaj potrzebny od zaraz

Spektakl w formie interakcyjnej zabawy. Dziecięca widownia czeka na przyjazd Świętego Mikołaja, który jak co roku ma przybyć do przedszkola

W cieniu Płocka

Forma sceniczna będąca połączeniem żywych aktorów i rzadko spotykanego dziś teatru cieni. Jego archaiczny charakter jest wyjątkowo ciekawy dla młodych widzów.

Łukasiewicz - człowiek ze światła

Spektakl opowiadający o życiu wielkiego polskiego wynalazcy Ignacego Łukasiewicza. Jest to opowieść zaskakującą i pełna humoru.
1 — kopia

Legenda Wisłą płynąca

Opowieść o zakochanym w rzecznej rusałce młodym rybaku – Jaśku. Bohater przemierza cały świat szukając darów dla ukochanej, by w końcu móc ją poślubić
Scroll to Top