Ułatwienia dostępu

Historia malarstwa

Krótka forma teatralna, w której dwaj aktorzy przy użyciu teatru lalek przenoszą młodych widzów w świat malarstwa. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 5-9 lat.

Historia pisma

To podróż w niezwykły świat liter i komunikacji międzyludzkiej, w której aktorzy przedstawiają widzom historię pisma. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 5-9 lat.

Historia lotnictwa

Niezwykle ciekawa historia lotnictwa i wszystko to, co wiązało się przez lata z prastarym pragnieniem człowieka, by móc wznieść się w powietrze. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 5-9 lat.

Jestem czasownikiem

Warsztaty zainspirowane twórczością Franciszki i Stefana Themersonów. Zajęcia bardzo dobrze sprawdzą się dla osób w wieku 12-18 lat, bo właśnie wówczas zadajemy sobie pytania kim jesteśmy i co czujemy.

Łukasiewicz - człowiek ze światła

To spektakl opowiadający o życiu wielkiego polskiego wynalazcy Ignacego Łukasiewicza. Narratorem opowieści jest Jan Zeh, z którym Łukasiewicz prowadził badania nad destylacja ropy naftowej, co doprowadziło do jednego z największych wynalazków polskiego geniusza – lampy naftowej. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat.
Scroll to Top